O Pitaya

Využíváme postupy a metodiky předních expertů z marketingu a prodeje. Později vám je rádi představíme.

Využíváme nejmodernější technologie a nástroje. Moderní komunikace si vyžaduje nejmodernější technologie. Nám pomáhají naplňovat každodenní výzvy při realizaci projektů pro naše klienty. Naše know-how sdílíme s klienty. Vždy se snažíme dodat důležité informace pro kvalitní business rozhodnutí. 

Náš pracovní týden má jen čtyři dny a víkend je o den delší. Jak to funguje? Skvěle. Jsme efektivnější, spokojenější a po víkendu více zrelaxovaní. Už čtyři roky. V roce 2019 to zkusil také Microsoft. Efektivita vzrostla o 40 % a zaměstnanci byli spokojenější.

Jsme společensky prospěšná firma. Pitaya je jediná online agentura v ČR složená výhradně z hendikepovaných specialistů. Naši kolegové jsou 100% profesionálové s fyzickým hendikepem. (Provozujeme pracovní portál Mangap, který pomáhá lidem s hendikepem hledat jejich talent a budovat novou profesionální dráhu.)

Našimi oblíbenými experty jsou Michal Krutiš, Jan Řezáč, Ondřej Ilinčev, Jan Kvasnička, Pavel Ungr, Marek Prokop, Hans Rosling, Avinash Kaushik a Google.

Využíváme moderní cloudové aplikace jako jsou Google Trends, Marketing Miner, Facebook Graph, Similar web, SALESmanago, Google Cloud, Google Analytics, Social Bakers, Kontentino, Monday, Screaming Frog a další.

Našim klientům poskytujeme daňové zvýhodnění na naše služby skrze náhradní plnění.
Hledáme talent a přednosti každého z nás. Pokud máš chuť, přidej se k nám. Aktuálně hledáme následující specialisty…