O Pitaya

Využíváme postupy a metodiky předních expertů z marketingu a prodeje. Rádi vám pomůžeme identifikovat příležitosti pro růst vašeho podnikání.

Využíváme nejmodernější technologie a nástroje. Moderní komunikace vyžaduje nejmodernější technologie a nástroje. Nám pomáhají naplňovat každodenní výzvy při realizaci projektů pro naše klienty. Naše know-how sdílíme s klienty. Vždy se snažíme dodat jim důležité informace pro kvalitní a správná business rozhodnutí.

Náš pracovní týden má jen čtyři dny a víkend je o jeden den delší. Jak to funguje? Skvěle. Jsme efektivnější, spokojenější a po víkendu více zrelaxovaní. Už čtyři roky. V roce 2019, dva roky po nás, to zkusil také Microsoft. Efektivita vzrostla o 40 % a zaměstnanci byli spokojenější.

Jsme společensky prospěšná firma. Pitaya je jediná online agentura v ČR složená výhradně z hendikepovaných specialistů. Naši kolegové jsou 100% profesionálové s fyzickým hendikepem.
‍‍
Našimi oblíbenými experty jsou Michal Krutiš, Jan Řezáč, Ondřej Ilinčev, Jan Kvasnička, Pavel Ungr, Marek Prokop, Hans Rosling, Avinash Kaushik a Google.

Využíváme moderní cloudové aplikace jako jsou Google Trends, Marketing Miner, Facebook Graph, SimilarWeb, SALESmanago, Google Cloud, Google Analytics, Socialbakers, Kontentino, Monday, Screaming Frog, HubSpot a další.

Našim klientům poskytujeme daňové zvýhodnění na všechny naše služby skrze náhradní plnění.

Hledáme talent a přednosti každého z nás. Pokud máš chuť, přidej se k nám. Aktuálně hledáme následující specialisty…